O nás

Moderní, minimalistické a ekologické doplňky do interiéru, vyráběné s láskou k přírodě.

 

EMTIA je ztělesněním budoucnosti designu. Žijeme v době, kdy nestačí, aby byl design esteticky zajímavý, moderní design musí nutně obsahovat mnohem důležitější prvky. Jsou jimi odbouratelnost, recyklovatelnost, nízká ekologická náročnost výrobního procesu – toto vše je součást moderního designu, který je srdcem naší značky a jádrem každého našeho produktu.

 

Naše výroba je doslova bez odpadu. Všechen použitý materiál je bez sebemenšího plýtvání přeměněn na výsledný výrobek a díky tomu, přibližujeme planetu Zero Waste budoucnosti. Navíc používáme materiály pouze z obnovitelných přírodních zdrojů a zároveň jsou všechny naše výrobky biologicky rozložitelné.

 

Zemi nedědíme po našich předcích, půjčujeme si ji od našich dětí. — Přísloví amerických indiánů 

 

#EmtiaSustainableFuture

(Interior design accessories)
Design v našem podání začíná mnohem dříve, než se dostane k samotnému výrobku, naše výrobky jsou již okvětními lístky, které vyrůstají na promyšleném funkčním stonku, s pevným ale flexibilním kořenovým systémem našeho návrhového a výrobního procesu. Z toho důvodu, byla naše první série Rose Blossom inspirována okvětními lístky růže a symbolizuje tak snažení, jímž chceme jít vstříc budoucnosti, která nebude ohraničena environmentálními hrozbami.

Právě díky tomuto postupu je cesta naším cílem a na konci jen sklízíme ovoce našeho „designu“ v podobě estetických produktů nové generace, které věříme, učiní Váš pohled na svět příjemnější, a to nejen po vizuální stránce, ale také při pohledu na zlepšující se životní prostředí.Jak vznikl název naší společnosti:


Název je odvozen od jména řecké bohyně Eστία, jež je sestrou Dia a zosobňuje bohyni domácího krbu, lásky a rodiny. Stejně jako ona Vám naše výrobky přinesou estetiku, klid a pohodu ve spojení s přírodou a vizí udržitelné budoucnosti.


Jako jediná chtěla válku mezi řeckými bohy a titány řešit diplomaticky, což je i naše poslání. Radikální kroky ve prospěch udržitelné budoucnosti nemusí být vždy pochopeny, a proto nabádáme k stejnému postupu, jaký jsme zvolili my – začněte od sebe: Čím můžete z planety udělat lepší a udržitelnější místo? Jaký je první krok, kterým můžete ulevit planetě a snížit její znečišťování?


Právě tak funguje zákon motýlích křídel - jsou to přesně ty malé kroky, které způsobí velké změny.